Mbappe dhe Neymar në klub nate me bukuroshet shqiptare

Mbappe dhe Neymar në klub nate me bukuroshet shqiptare
18:45 | 3 Nentor 2019

Yjet e futbollit të fascinuar pas shqiptareve.

Javë më parë ishte futbollisti i Real Madridit, Vinicius Jr, ai i cili kishte ndarë këngën e fundit të Taynës, dhe kishte filluar ta ndjekë reperen në Instagram, shkruan lajmi.net.

Tani me anë të disa postimeve të bërë në Instagram dhe Snapchat shohim se natën e ‘Halloweenit’ Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj janë argëtuar së bashku me Neymarin dhe Mbappen në një klub nate.

Madje bukuroshet kanë hedhur disa imazhe në profilet e tyre me futbollistët e PSG-së. /Lajmi.net/

TAGS