Mbytet 60-vjeçarja në Durrës, po lahej në det

Mbytet 60-vjeçarja në Durrës, po lahej në det

Një 60- vjeçare është mbytur këtë pasdite në plazhin e Durrësit.Burimet zyrtare bënë me dije se shtetësja me iniciale F.Zh dyshohet se është mbytur duke u larë në det.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 07.07.2020, rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetësja F.Zh., 60 vjeçe,  banuese në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.