Mc Kresha apo Ledri, kjo është zgjedhja e K-Albos

Mc Kresha apo Ledri, kjo është zgjedhja e K-Albos
23:27 | 16 Nentor 2019

Të dy janë ikona të hip-hopit shqiptar, por K-Albo preferon njërin.

K-Albo këtë javë ishte i ftuar në rubrikën ‘Kë zgjedh’ në kuadër të emisionit ‘Mirage’, ku pyetjet provokuese nuk kishin munguar, shkruan lajmi.net.

Reperi ishte ‘detyruar’ të zgjedh mes dy ikonave të hip-hopit shqiptar Ledrit dhe Mc Kreshës, dhe pa hezituar ai dha përgjigjen e prerë.

‘Kë zgjedh’ K-Albo mes Ledrit dhe Mc Kreshës mund ta kuptoni përmes videos së më poshtme duke klikuar nga min 2:34. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS