Më e nxehtë se kurrë, Zajmina Vasjari provokon keq fansat

Më e nxehtë se kurrë, Zajmina Vasjari provokon keq fansat

Zaimina Vasjari është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, megjithëse nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese. E nëse u kanë shpëtuar disa prej postimeve të saj në “Instastory”, Vasjari i ka publikuar së fundmi në llogarinë e vet në “Instagram”. E veshur me një xhaketë blu që i tregon më së mirë format perfekte, Zajmina ka ngjallur jo pak reagime te fansat. Kujtojmë se bukuroshja ka kohë që është tërhequr nga muzika dhe nuk ka sjellë asnjë këngë të re, duke iu dedikuar kështu biznesit me veshjet.

TAGS