‘Më fal’ kënga më e re nga Gena

‘Më fal’ kënga më e re nga Gena
Tash esht Koha
18:22 | 15 Qershor 2019

Gena ka publikuar videoprojektin e ri.

Gena sapo ka sjellur videoklipin e tij më të ri që e kishte paralajmëruar kohë më parë, shkruan lajmi.net.

‘Më fal’ titullohet kënga e artistit shumë të pëlqyer i cili përmes një postimi në Instagram nuk ka harruar t’i falënderojë të gjithë bashkëpunëtorët në realizimin e këtij projekti.

Videoklipi është realizuar nga Max Production, dhe teksti i këngës është shkruar nga Endrit Mumajesi. /Lajmi.net/
[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS