Me këtë foto, Adrola Dushi do iu lë me gojë hapur

Me këtë foto, Adrola Dushi do iu lë me gojë hapur

22:28 |

Adrola Dushi është tejet aktive në rrjete sociale.

Me fotografinë e fundit të publikuar Adrola Dushi tregon edhe një herë pse është një nga modelet më të kërkuara në arenën ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Modelja me origjinë shqiptare që jeton dhe vepron në SHBA së fundmi publikoi një fotografi në Instagram, ku edhe pa ekspozuar ndonjë pjesë të trupit arriti të tërheqë vëmendje me elegancën e saj.

I ngjajshëm

Ajo së fundmi është bërë pjesë e një prej agjencive më të mëdha të modelizmit ‘Wilhelminamodels’. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

22:39 |

TAGS