Me lot në sy, Morena Taraku i bën dedikimin emocional babait

Me lot në sy, Morena Taraku i bën dedikimin emocional babait
17:01 | 6 Nentor 2019

Morena Taraku i ka shkruar disa fjalë për babain e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka treguar shpesh herë se është shumë e lidhur me babain e saj dhe se ai është miku i saj i ngushtë, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se nëna i ka vdekur tash e sa vite, Morena dashurinë e të dy prindërve e ka gjetur tek babai dhe ky fakt duket se ia ka lehtësuar sadopak dhimbjen.

Modelja ka zgjedhur që ti bëjë një dedikim të atit nëpërmjet një postimi në Instagram dhe ka prekur të gjithë me fjalët që ka shkruar.

Në vazhdim ua sjellim të plotë postimin e saj./Lajmi.net/

TAGS