Me një video, Rezarta Shkurta tregon si e mbylli mbrëmjen në familje

Me një video, Rezarta Shkurta tregon si e mbylli mbrëmjen në familje
18:57 | 5 Nentor 2019

Foto: Instagram

Rezarta Shkurta ka publikuar një video të këndshme.

Rezarta Shkurta ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku shfaqet pranë bashkëshortit dhe vajzës, shkruan lajmi.net.

Ajo tregoi se si e përfunduan mbrëmjen, ku shfaqen duke e stolisur bredhin me kërkesë të vajzës së tyre, Herës.

“Mbremja e djeshme ne familjen tone u mbyll keshtu. Bebja jone Hera e ka vitin e ri kur te doje, mami dhe babi nuk ja prish ?
Gjithashtu mbreme shprehem dhe deshirat, kuptohet une dhe Ermali ju lutem babagjyshit qe Viti i ri te na gjej me disa Kilogram me pak! Ishalla kete here i mer ne konsiderat lutjen tone ??”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Rezarta Shkurta ka kohë që është shkëputur nga muzika, për t’iu përkushtuar biznesit. /Lajmi.net/

TAGS