Më të dashuruar se kurrë, Rudina Dembacaj pushime me Mark Frrokun në Itali

Më të dashuruar se kurrë, Rudina Dembacaj pushime me Mark Frrokun në Itali

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku vetëm disa muaj pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, Aleks.

Pas zërave të shumtë që qarkullonin, çifti vendosi që të pranojë publikisht lidhjen me anë të një kartoline ku uruan Vitin e Ri 2020.

Vetëm disa minuta më parë, Rudina ka postuar një foto  në rrjetin e saj social “Instagram” ku shfaqet përkrah partnerit të saj të ri, ish-deputetit Mark Frroku . Çifti ka vendosur të relaksohet disa ditë në Itali, duke lënë pas `zhurmat` në kryeqytet.

TAGS