Meda dhe Lulja ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Bleros, publikohet video 

Meda dhe Lulja ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Bleros, publikohet video 
15:01 | 22 Shtator 2019

Meda si kurrë më parë ka krijuar atmosferë pranë bashkëshortes në dasmën e kolegut të tij këngëtar.

Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë, shkruan lajmi.net.

Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të shumtë emrat e njohur të estradës ata që kishin shkuar në dasmë.

Ndër ta Meda së bashku me bashkëshorten e tij Lulen me të cilën edhe e kanë ‘ndezur’ atmosferën.

Kjo vihet re nga video që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

TAGS