Mediet turke shkruajnë për Morena Tarakun

Mediet turke shkruajnë për Morena Tarakun
18:59 | 16 Maj 2019

Mediet turke kanë shkruar për këngëtaren kosovare, Morena Taraku.

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku prej kohësh po jeton dhe veron në Turqi, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë të ditur se mediet turke i kanë kushtuar disa artikuj  Morenës.

Në këta artikuj theksohet se Morena është zhvendosur në Turqi dhe po punon rreth projekteve të reja.

Kujtojmë se “Dashni” titullohet projekti i fundit nga Morena Taraku, në duet me Sabri Fejzullahun, ndërsa ka paralajmëruar një projekt të ri. /Lajmi.net/

TAGS