Mentor Haziri publikon këngën “Kom me t’lanë”

Mentor Haziri publikon këngën “Kom me t’lanë”
Tash esht Koha
19:57 | 18 Korrik 2019

Mentor Haziri e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Emra të njohur të estradës shqiptare janë duke publikuar këngë të reja, shkruan lajmi.net.

Listës i është bashkuar edhe këngëtari Mentor Haziri i cili para pak minutash e ka lansuar në Youtube, projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Kom me t’lanë” dhe vjen e realizuar edhe me videoklip të cilin ia ka besuar produksionit Timepictures.

[embedded content]

Në këtë projekt ai i këndon dashurisë, ndërkohë orkestrimi është realizuar në Shqipëri nga Irkenc Hyka./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS