Mes nënës dhe Anitës, Haradinaj zgjedh njërën për një arsye të fortë

Mes nënës dhe Anitës, Haradinaj zgjedh njërën për një arsye të fortë

Ramush Haradinaj zgjodhi mes nënës së tij dhe gruas, Anita Haradinaj.

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ishte i ‘detyruar’ që të zgjedh mes nënës së tij dhe bashkëshortes Anitës, shkruan lajmi.net.

Gjatë një interviste të fundit në “Kurthin e Piter Pan” i pyetur cilën do ta zgjidhte mes nënës dhe gruas, ai dha një arsye të fortë se përse vendosi që ta zgjedhë nënën. Kjo pasi sipas Haradinajt, Anita e ka atë e nëna e tij nuk e ka burrin (babain e tij) dhe i duhe kujdesi i djalit.

Në këtë intervistë ndryshe, ai ka folur për udhëtimin më të çuditshëm të tij, familjen e edhe për këngëtaret që po na bëjnë krenarë përfshirë edhe sportistët, e edhe ia tha këngës së bashku me fëmijët të cilët janë gjithmonë pjesë e këtij emisioni./Lajmi.net/

TAGS