Mesazhi epik i Feros për artistët që i shkruan Arbenitës pas lajmeve rreth ndarjes së tyre

Mesazhi epik i Feros për artistët që i shkruan Arbenitës pas lajmeve rreth ndarjes së tyre
16:45 | 2 Janar 2020

Foto: Mirage

Fero ka një mesazh për gjithë artistët që i kanë shkruar Arbenitës.

Fero ishte mysafir në emisionin festiv të emisionit “Mirage”, ku rrëfeu ekskluzivisht shumëçka rreth tij, shkruan lajmi.net.

Reperi foli për largimin nga kompania “On Records” si dhe planet rreth projekteve të reja muzikore.

Ndër të tjera, ai foli edhe për lidhjen me Arbenitën, me këtë rast kishte një mesazh për gjithë artistët shqiptar që i kanë shkruar asaj pasi qarkulluan disa lajme për ndarjen e tyre.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Feros, ku mund të mësoni se çfarë tha ai. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS