Mesazhi inspirues i Sonit pranë fotografisë në bregdet

Mesazhi inspirues i Sonit pranë fotografisë në bregdet
11:58 | 14 Shtator 2019

Soni Malaj ka lënë një mesazh pranë fotos së fundit.

Soni Malaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ishte veshur në bikini, teksa tregoi linjat perfekte trupore nga fotografia e realizuar në bregdet.

“Gjithmonë mbajeni mend, ju keni brenda jush forcë, durim dhe pasion për të arritur yjet dhe për të ndryshuar botën”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, “Te Quiero” titullohet kënga e fundit na Soni Malaj, e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

TAGS