Mësohet data e publikimit të këngës së re të Capital T

Mësohet data e publikimit të këngës së re të Capital T

Capital T këtë javë lanson këngën e re.

Reperi i njohur shqiptar, Capital T ka bërë të ditur se të enjten lanson projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“20 qe hiq spritojne me gjujt ?? #HOOKAH ? 12 Prill ora 12:00 ?”, ka shkruar Capital T në Instagram.

Ky është projekti i katërt i reperit shqiptar, që në vitin 2019 siç shihet ka publikuar këngë për çdo muaj.

Dhe tani, presim të shohim se çfarë ka përgatitur Kapo për fansat dhe admiruesit e muzikës së tij. /Lajmi.net/

TAGS