Mësohet data e publikimit të projektit të ri nga Samanta Karavella

Mësohet data e publikimit të projektit të ri nga Samanta Karavella

Samanta Karavella ka zbuluar detaje të projektit të ri.

Samanta Karavella ka bërë të ditur që kënga e saj e re do të publikohet nesër (e shtune), shkruan lajmi.net.

Projekti titullohet “Ku ma le”, ndërsa do të publikohet të shtunën në orën 17:00 dhe vjen i shoqëruar edhe me videoklip.

Bashkëpunëtorët e Samantës për këtë projekt jan Max Productional dhe Cricket Music.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe Samanta Karavella pas këngës “Vonë”. /Lajmi.net/

TAGS