‘Messi’ i Real Madridit ka një problem, ja deklarata e tij

‘Messi’ i Real Madridit ka një problem, ja deklarata e tij

16:54 |

Takefusa Kubo debutoi jozyrtarisht me Real Madrid, në humbjen 3-1 nga Bayern Munich të shtunën në mbrëmje.

Talenti japonez foli për vëmendjen që ka marrë prezenca e tij në kampion para-sezonal të Real Madridit në vendlindjen e tij,

“Unë e di se çfarë po ndodh në vendin tim”, tha ai pas ndeshjes, përcjell lajmi.net.

I ngjajshëm

“Njerëzit janë pak… ka shumë vëmendje te unë, dhe kjo nuk më pëlqen”.

”Unë bëj të menduarit tim në fushë”, potencoi 18-vjeçari, i cili pati një paraqitje të mirë kundër ‘Bavarezëve’.  /Lajmi.net/ 

autor: Lajmi.net

17:02 |

TAGS