Milan – Juventus, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

Milan – Juventus, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

Futboll7 korrik 2020

Muriqi ka marr një telefonatë nga trajneri i njohur, sulmuesi i Fenerbahçes afër Premierligës

Slaven Bilic, trajneri i West Bromwich, që luan në Championship, ka telefonuar yllin e Fenerbahçes, Vedat Muriqin, për një transferim të mundshëm në Angli.
WBA janë në vendin e dytë me 77 pikë, me pesë pikë më…