Miley Cyrus: Lamtumirat nuk janë asnjëherë të lehta

Miley Cyrus: Lamtumirat nuk janë asnjëherë të lehta
19:57 | 28 Shtator 2019

Miley Cyrus përshëndet ish-at në bikini.

Këngëtarja e famshme Miley Cyrus, e cila sivjet ishte në Kosovë, ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe fansave gjatë javëve të fundit, pas ndarjes me Liam Hemsëorth dhe më pas edhe me të dashurën Kaitlynn Carter, shkruan lajmi.net.

Ajo nga pushimet ka ndarë disa imazhe në bikini ku shihet duke u relaksuar nën rrezet e diellit dhe ua bashkëngjiti imazheve një mesazh mjaft ‘ngacmues’ në të cilin thotë “Lamtumirat nuk janë të lehta, por duhet të shkoj”.

Kësaj radhe ajo ka shkuar në pushime me nënën dhe motrën e saj. /Lajmi.net/

TAGS