Miley Cyrus në momente intime me të dashurin

Miley Cyrus në momente intime me të dashurin

18:16 |

Miley Cyrus ka publikuar momente intime me të dashurin.

Miley Cyrus pas dy lidhjeve të fundit të dështuara, filloi romancë me Cody Simpson, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja tashmë nuk i ndahet në asnjë moment të dashurit, madje nuk hezitojnë të shfaqen në momente intime në publik.

I ngjajshëm

Së fundi, ajo ka publikuar video nga përgatitjet e tyre për festën e “Halloween”, ku nuk munguan puthjet e prekjet.

Në një video, Simpson nuk përmbahet dhe e puth me pasion këngëtaren. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

18:24 |

TAGS