Miley Cyrus publikon me videoklip këngën “Slide Away”

Miley Cyrus publikon me videoklip këngën “Slide Away”

18:14 |

Miley Cyrus ka publikuar projektin e ri muzikor.

Miley Cyrus pak kohë pasi publikoi në versionin audio këngën “Slide Away”, ajo solli edhe klipin e kësaj kënge, shkruan lajmi.net.

Ashtu sikurse në paraqitjet tjera publike, edhe kësaj radhe Miley u shfaq e ‘nxehtë’ në klip.

I ngjajshëm

Për ndryshe, këngëtarja kohën e fundit ka qenë e përfolur për ndarjen nga bashkëshorti dhe lidhjen me Kaitlynn Cartet.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Slide Away”, kënga e re e Miley Cyrus, e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

18:16 |

TAGS