Mira Konçi rikthehet për pushime në Tiranë, kështu duket pas 20 vitesh

Mira Konçi rikthehet për pushime në Tiranë, kështu duket pas 20 vitesh
19:38 | 18 Korrik 2019

Mira Konçi është rikthyer me pushime në Tiranë.

Këngëtarja e njohur, Mira Konçi, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka ardhur me pushime në Tiranë, shkruan lajmi.net.

Në media po qarkullojnë disa foto në të cilat ajo shihet e thjeshtë dhe pa grimuar.

Foto 2

Menjëherë pas publikimit të imazheve, në shikim të parë vihet re se është po ajo Mira e hitit “Fatit i besoj” e cila përkundër viteve, nuk ka ndryshuar edhe shumë./Lajmi.net/

TAGS