Miranda Hashani e lumtur krah bashkëshortit dhe dy fëmijëve

Miranda Hashani e lumtur krah bashkëshortit dhe dy fëmijëve
Tash esht Koha
15:56 | 14 Tetor 2019

Foto: Instagram

Miranda Hashani duket tejet e lumtur pranë familjes së saj.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Miranda Hashani, nëpërmjet publikimit të fotografive në rrjete sociale, ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj jashtë muzikës, shkruan lajmi.net.

Së bashku me bashkëshortin e saj dhe dy fëmijët e tyre ajo kalon momente të këndshme duke shëtitur, andaj edhe me fansat e saj e tregon se ndihet e lumtur dhe e kompletuar kur është pranë tyre.

Miranda prej kohësh është e martuar me ndihmës trajnerin e futbollit në ekipin e Prishtinës Mentor Miftarin me të cilin ka edhe dy djem, Donin dhe Detin.

Ndryshe ajo po vazhdon karrierën muzikore dhe si çdo herë pëlqehet nga fansat e muzikës së saj./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS