Miranda Hashani viziton Nexhmije Pagarushën, ka disa fjalë për të

Miranda Hashani viziton Nexhmije Pagarushën, ka disa fjalë për të

Miranda Hashani ka vizituar të madhen, Nexhmije Pagarusha si dhe publikoi disa imazhe nga kjo vizitë.

Miranda Hashani ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet pranë Nexhmije Pagarushës, shkruan lajmi.net.

Në një prej tyre, këngëtarja po ia puthte dorën mbretëreshës së muzikës shqiptare, si dhe shkroi fjalë të ëmbla për të.

“Sa shumë e dua shpirtin, frymën e zërin e saj 👑💎🥰🌹🌹🌹”, ka shkruar Miranda.

Kujtojmë se, Shyhrete Behluli është artistja që së fundi ka paralajmëruar një këngë, të cilën do t’ia kushtojë Nexhmije Pagarushës. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS