Miriam Cani publikon klipin e ri “Në parajsë”

Këngëtarja e njohur Miriam Cani, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor.

“Në parajsë” titullohet kënga e saj e re, e cila është ritmike në sensin e baladës.

Muzika është punuar nga Kledi Bahiti, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur bashkëshorti i saj, Alban Skënderaj.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube edhe me klip, në të cilin këngëtarja vjen mjaft tërheqëse dhe me stil.

Lexo po ashtu:

Ana vizuale e projektit i është besuar Talelli Production.

Miriami nuk ka qenë shumë aktive viteve të fundit, kjo pasi aj i është përkushtuar rritjes së vajzës.

Ndërkohë, muaj më parë edhe bashkëshorti i saj Alban Skënderaj solli këngën “Lea”, e cila u prit mirë nga fansat e tij. /Telegrafi/

TAGS