Modelja amerikane s’i duron bikinit në pjesën e sipërme, i heq dhe ‘djeg’ rrjetin

Modelja amerikane s’i duron bikinit në pjesën e sipërme, i heq dhe ‘djeg’ rrjetin

23:59 |

Modelja e njohur amerikane ka pozuar pa sytjena derisa gjoksin e mbulonte me duar.

Modelja e njohur amerikane, Danielle Herrington, ka provokuar keq me pozat joshëse të realzuara për ‘Sports Illustrated Swimsuit’, shkruan lajmi.net.

Disa foto të saj në bikini po ‘çmendin’ rrjetin, mirëpo ato në të cilat i ka hequr bikinit në pjesën e sipërme kanë bërë ‘bujë’.

I ngjajshëm

Kjo nuk është hera e parë që 25 vjeçarja ka provokuar rënd me pozat. Danielle është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

23:59 |

TAGS