Moderatorja feston sot ditëlindjen, Isli Islami e surprizon në emision: Të duam shumë

Moderatorja feston sot ditëlindjen, Isli Islami e surprizon në emision: Të duam shumë

Moderatorja Ori Nebijaj feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim nga miku i saj i zemrës Isli Islami. Ky i fundit së bashku me këngëtaren Anxhela Peristeri, e cila ishte e ftuar në emision ‘Wake up’ i kënduan moderatores këngën e ditëlindjes.“Të duam shumë! Gëzuar ditëlindjen tënde dhe kalofsh bukur!”, u shpreh Isli. Dyshja janë miq të ngushtë prej kohësh, por nuk kanë munguar dhe zërat të cilët janë shprehur se janë në një lidhje.

TAGS