Moderatorja shqiptare rrëfehet për herë të parë: Jam thinjur qysh në moshën…

Moderatorja shqiptare rrëfehet për herë të parë: Jam thinjur qysh në moshën…

Moderatorja shqiptare rrëfehet për herë të parë: Jam thinjur qysh në moshën…

Fatma Haxhialiu, është ndër moderatoret më të pëlqyera për shkak të karakterit të saj.

Ajo ka treguar se nuk e ka aspak problem të tregojë defektet e saj me trupin apo me pamjen, shkruan lajmi.net.

Fatma poashtu zbulon se është thinjur në moshë të re dhe pyet fanset nëse e kanë problemin si të saj.

“Po ta zumosh kete foto dallon ca fije te bardha te cullufja para (se jane bere per tu lyer por zonjushe pertacia e shtyyyn sa te munde kete proces???) Pra ato jane thinja dhe une kam shuuume thinja, jam thinjur shume heret ne fakt, kur isha 25 vjec filluan te ishin te dukshme (e kam gjenetike)
Kam thinjoshe te tjera ketu, apo nuk i keni ende keto halle?
Ps; thone qe kush thinjet shpejt mendon me shume ?”, ka shkruar Fatma në postimin e saj. /Lajmi.net/

TAGS