Morena merr vendim të papritur që nuk do iu pëlqejë aspak fansave të saj

Morena merr vendim të papritur që nuk do iu pëlqejë aspak fansave të saj

17:01 |

Morena Taraku ka marrë një vendim që askush nga fansat e saj nuk e priste.

Morena Taraku ditë më parë ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Missed Call”, shkruan lajmi.net.

Derisa po shijon suksesin e kësaj kënge, artisja ka marrë vendim të shkëputet për një kohë nga rrjetet sociale.

I ngjajshëm

Ajo thotë se aryseja se përse mori këtë vendim është se dëshiron të fokusohet në qetësi shpirtërore dhe familje.

“Desha te ju falemnderoj per cdo pike dashurije qe ma keni fal.. per cdo koment e cdo perkrahje.. Une qe nga sot do jem pak e shkeputur nga rrjetet sociale dhe dua te fokusohem ne qetsin time shpirterore dhe me brendesine time.. ne si artist nganjehere harrojme te falim dashuri  e kujdes nga vetja…”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

17:07 |

TAGS