Morena pranon një dhuratë të shtrenjtë mëngjesin e sotëm

Morena pranon një dhuratë të shtrenjtë mëngjesin e sotëm
10:01 | 9 Nentor 2019

Foto: Instagram

Morena Taraku e nisi ditën si mos më mirë.

Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta ndajë me ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja tregoi një dhuratë që e pranoi dhe janë një palë çizme nga brendi “Chanel”.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Missed Call”, kurse ditë më parë njoftoi fansat se do të bëjë pak pauzë nga rrjete sociale. /Lajmi.net/

TAGS