Morena Taraku pranon “kërkim faljet vetëm në para kesh”

Tash esht Koha

Morena Taraku është një prej personazheve më të komentuara.

Modelja dhe këngëtarja zhvillon një jetë super luksoze.

Kjo ka bërë që ajo të ketë një dashuri të madhe për paranë.

Në një postim në Snapchat, bukuroshja ka postuar një foto me një mesazh mjaft interesant.

“Pranoj kërkim falje vetëm në të holla keshi”, u shpreh Morena.

Bukuroshja aktualisht është ‘single’. /Telegrafi/

Tash esht Koha
TAGS