Moti sot

Moti sot

Vendoi po hyn në një periudhë me mot të ftohtë. Metereologët parashikojnë se sot do të ketë të reshura bore. Edhe gjatë ditëve në vazhdim do të ketë mot të ngjajshëm, me borë dhe me temperatura të ndryshueshme. Sipas parashikimeve, temperaturat e ditës do të lëvizin nga -3 deri në 3 gradë celsius.