Moti sot me shi dhe stuhi

Sot në vend moti do të jetë kryesisht me shi por pritet të paraqiten edhe stuhi rralla. Temperatura minimale e ditës do të jetë 16 gradë celsius ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 27 gradë.

TAGS