Mozzik do t’ua rrëmbejë zemrat me këtë foto të vajzës

Mozzik do t’ua rrëmbejë zemrat me këtë foto të vajzës
23:59 | 5 Qershor 2019

Para pak minutash Mozzik e ka publikuar një foto të vajzës së tij.

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi po e shijojnë çdo ditë e më shumë epitetin e ri, shkruan lajmi.net.

Vogëlushja Hana ua ka ndryshuar komplet atmosferën në familje dhe për t’u vënë re kjo nuk duhet shumë.

Si ai ashtu edhe Loredana publikojnë shpesh foto me vajzën e cila po rritet shumë shpejtë.

Para pak minutash Mozzik e ka publikuar një foto të saj në llogarinë e tij në Instagram dhe Hana e vogël do t’ua rrëbmejë zemrat të gjithëve./Lajmi.net/

TAGS