Mozzik kujdeset për vajzën derisa Loredana po qëndron në këtë vend

Mozzik kujdeset për vajzën derisa Loredana po qëndron në këtë vend

14:13 |

Mozzik po tregohet një baba i përkushtuar.

Ditët e fundit kanv qarkulluar thashetheme se Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt ndarjes, shkruan lajmi.net.

Por, përmes rrjeteve sociale ata po e tregojnë të kundërtën, pasi Mozzik ditë më parë shpërndau këngën e Loredanës me Meron.

I ngjajshëm

Mëngjesin e sotëm, reperi publikoi një foto, në të cilën shfaqet me vajzën në krahë dhe shkraun “Me jetën time”.

Derisa ai po kujdeset për vajzën, Loredana ka udhëtuar për në Berlin, nga ku edhe publikoi imazhe. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

14:22 |

TAGS