Muhamed Arifi flet për punën e tij si frizer 

Muhamed Arifi flet për punën e tij si frizer 

11:56 |

Muhamed Arifi ka folur lidhur me profesionin e tij të dytë.

Aktori i njohur shqipar, Muhamed Arifi, ishte së fundmi mysafir në emisionin ‘Mirage’, shkruan lajmi.net.

Ai foli lidhur me karrierën si aktor, rolin në ‘Shpk Nazi’ dhe për profesionin e tij të dytë.

I ngjajshëm

[embedded content]

Muhamedi i ka thënë disa fjalë lidhur me punën e tij si frizer, dhe për të marrë më shumë detaje mos e humbisni intervistën e plotë./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

11:56 |

TAGS