Na futi drithërimat! Diellza Kolgeci del me bikini në dëborë

Na futi drithërimat! Diellza Kolgeci del me bikini në dëborë

Jemi në dimër ftohti, temperaturat ditëve të fundit janë shumë të ulëta dhe në disa zona të ndryshme janë mbuluar edhe nga bora. Ndërsa të gjithë vishen sa më trashë që të kalojnë këtë dimër të acartë, ish-misit Diellza Kolgeci nuk po ia ndien fare.

Ajo ka “sfiduar” temperaturat në minus, duke dalë me bikini në mes të borës. Vetë Diellza i ka ndarë fotot në llogarinë e saj në “Snapchat”. Diellza përmes kësaj fotoje ka treguar edhe trupin e përkryer, edhe pse tashmë është nënë.

TAGS