Na la pa fjalë… Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin më të veçantë për Ajkën

Na la pa fjalë… Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin më të veçantë për Ajkën

Dy vite më parë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë, ndërsa u bekuan me një vajzë që i vendosën emrin e veçantë Ajka. Dyshja janë shumë të përkushtuar ndaj vogëlushes dhe publikojnë shpesh momente pranë saj në rrjete sociale. Mirëpo, këngëtarja Xhensila Myrtezaj na la pa fjalë me gjestin e fundit të bërë për të bijën…Ajo i ka kushtuar të bijës një tatuazh shumë të bukur minimalist, por që tregon shumë për dashurinë nënë bijë. Kengetarja ka gdhendur emrin e Ajkës në gishtat e saj, që kur bashkohen formojnë lutjen.

“Lutja ime… ‘Të gjithë fëmijët tuaj do të mësohen nga Zoti dhe e madhe do të jetë paqja e tyre”, – ka shkruar këngëtarja krahas lutjes.

TAGS