Në 20-vjetorin e çlirimit të vendit, këngëtari i njohur thotë se nuk duhet harruar e kaluara

Në 20-vjetorin e çlirimit të vendit, këngëtari i njohur thotë se nuk duhet harruar e kaluara
12:51 | 12 Qershor 2019

Kosova sot feston 20-vjetorin e çlirimit.

Në sheshin “Skënderbeu” po mbahet ceremonia shtetërore, ku të ftuar janë edhe miqtë e vendit, shkruan lajmi.net.

Në Kosovë me këtë rast kanë ardhur edhe Bill Clinton, Madeleine Albright, e shumë personalitete të njohura.

Këngëtari Blero Muharremi ka falënderuar NATO-n dhe shkroi “FESTO POR KURR MOS HARRO”.  /Lajmi.net/

TAGS