Në ditëlindjen e tij, Albatrit Muçiqi i kushton fjalë zemre këtij personi

Në ditëlindjen e tij, Albatrit Muçiqi i kushton fjalë zemre këtij personi
21:00 | 6 Gusht 2019

Albatrit Muçiqi ka një dedikim për nënën.

Albatrit Muçiqi përmes një postimi në Instagram ka shkruar fjalë zemre për nënën e tij, Merita Spahiun, shkruan lajmi.net.

Këngëtari, fotografinë pranë nënës e postoi me rastin e ditëlindjes së tij dhe u shpreh se do jetë mirënjohës tërë jetën për nënën.

“Sonte me nanën time @meritaspahiuu 👸🏻 , Në këtë ore më solle në jetë e shtrenjëta ime 🙏🏼 DO TË DUA DHE RRI PRANË DERI NE FRYMEN E FUNDIT ❤️❤️❤️ TË DUA”, shkruan Albatriti.

Për ndryshe, Albatrit Muçiqi është goxha aktiv si me këngë të reja, ashtu edhe me mbrëmje muzikore dhe performanca në ahengje familjare. /Lajmi.net/

TAGS