Në ditëlindjen e tij, Kylie Jenner i kërkon edhe një fëmijë bashkëshortit

Në ditëlindjen e tij, Kylie Jenner i kërkon edhe një fëmijë bashkëshortit

11:04 |

Kylie Jenner e ka befasuar bashkëshortin e saj me rastin e ditëlindjes.

Kylie Jenner e ka rregulluar çdo kënd të shtëpisë për ta befasuar bashkëshortin e saj, reperin, Travis Scott me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

Mirë ajo çfarë ka marrë vëmendjen ishte urimi që Kylie ia ka bërë atij publikisht, duke ia kërkuar edhe një fëmijë.

I ngjajshëm

“Duke të të parë ty të përmirësohesh në rolin tënd si partner, mik, djalë dhe baba, ka qenë për mua një ndjesi e mrekullueshme. Shoku im i ngushtë në jetë dhe bashkëshorti im, të dyja në një. Të dua dhe jam shumë krenare për ty. Gëzuar, gëzuar ditëlindjen. Le ta bëjmë edhe një fëmijë tjetër”, ishte urimi i zeshkanes seksi për bashkëshortin e saj./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

11:20 |

TAGS