Në foton pranë të atit, Stresi shkruan fjalë të mëdha për të

Në foton pranë të atit, Stresi shkruan fjalë të mëdha për të
Tash esht Koha
14:02 | 24 Shtator 2019

Stresi e quan burri i nderit babanë e tij.

Stresi është goxha aktiv në rrjete sociale, ku sjell imazhe nga përditshmëria e tij, shpesh edhe me familjarë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka postuar një foto, në të cilën shfaqet pranë babait dhe miqve të tij, me të është edhe moderatori, Meriton Mjekiqi.

“Kurrë mos u dorëzo…Me burrin e nderit, një dhe i vetmi Sali Lushaj”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se Stresi së fundi është përfolur për ndarjen nga e fejuara, Keisi si dhe vendosjen për të banuar në Prishtinë. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS