Në karantinë së bashku/ Ja detaji që nxori zbuluar Jonida Maliqin dhe Romeo Veshaj

Në karantinë së bashku/ Ja detaji që nxori zbuluar Jonida Maliqin dhe Romeo Veshaj
Tash esht Koha

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ishin një ndër çiftet më të komentuar vetëm pak kohë më parë.

Dyshja konfirmoi ndarjen e tyre përmes deklaratave të ndryshme në emisione, mirëpo disa video të postuara së fundmi në ‘Instastory’ kanë bërë të lindin dyshime se çifti vazhdojnë të jenë së bashku.

p

Tashmë që të gjithë janë në izolim, duket se Jonida dhe Romeo janë arratisur në një vend bregdetar.

Tash esht Koha
TAGS