Në këtë vend po i kalojnë pushimet Albatrit Muqiqi me bashkëshorten

Në këtë vend po i kalojnë pushimet Albatrit Muqiqi me bashkëshorten
Tash esht Koha

Albatrit Muqiqi ka gjetur pak kohë për të shkuar në pushime me bashkëshorten.

Përkundër angazhimeve të shumta, këngëtari Albatrit Muqiqi ka gjetur kohë për pushime, shkruan lajmi.net.

Albatrit Muqiqi me foton e shpërndarë ka zbuluar se shteti turk është vendi ku po i kalon pushimet me bashkëshorten e tij Egzonën.

Në ‘Instastory’ Muqiqi shihet tek njëri nga pazaret më të frekuentuar, ai ‘Misir çarsisi’. Foto nuk kanë munguar edhe nga Egzona.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit nga Albatriti titullohet ‘Nuk E Meriton’ dhe ka arritur shifrën e një milion klikimeve në kanalin zyrtar në Youtube./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS