Në këtë veshje, Linda Halimi shfaq linjat perfekte pas lindjes

Në këtë veshje, Linda Halimi shfaq linjat perfekte pas lindjes

Linda Halimi përmes një videoje në Instagram ka treguar linjat që i ka rikthyer menjëherë pas lindjes.

Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku shfaq format perfekte, shkruan lajmi.net.

“I pëlqeni flokët e mia? Faleminderit, i bleva ato…(Jo, jo janë të miat të gjitha)??”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Linda Halimi dhe Big D së fundi u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan Kaimana. /Lajmi.net/

TAGS