Në përvjetorin e martesës, Kim kujton dasmën përmes kësaj fotoje

Në përvjetorin e martesës, Kim kujton dasmën përmes kësaj fotoje
21:17 | 16 Maj 2019

Kim Kardashian dhe Kanye West festojnë përvjetorin e pestë të martesës.

Kim Kardashian ka publikuar një fotografi nga dasma me rastin e përvjetorit të pestë të martesës, shkruan lajmi.net.

“5 vite dhe 4 fëmijë✨jeta nuk mund të ishte më e mirë!”, ka shkruar Kim pranë fotos ku shihet e veshur me vello të bardhë pranë Kanye West.

Për ndryshe, Kim nesër (e premte) do ta lansojë linjën e re të produkteve të grimit, pikërisht me rastin e përvjetorit të martesës së tyre. /Lajmi.net/

TAGS