Në prag të martesës/ Vajza e Agim Bajkos i jep fund lidhjes me moderatorin e njohur

Në prag të martesës/ Vajza e Agim Bajkos i jep fund lidhjes me moderatorin e njohur

Blerina Bajko, vajza e Agmin Bajko dhe partneri i saj, moderatori Ardit Roshi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.Revista “Story” bën me dije nga burime të sigurta se Arditi dhe vajza e Agim Bajkos e kanë prishur fejesën e tyre. Ndërsa arsyet se pse çifti i dha fund marrëdhënies së tyre në prag martese, nuk bëhen ende të ditura.

Ndërkohë,  çifti nuk e ndjekinm më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe për më tepër kanë hequr edhe fotot që kishin bashkë.

Kujtojmë se pak kohë më parë, Blerina e ftuar në studion e emisionit “Një këngë për ty”, që moderohej nga Roshi, u suprizua nga partneri. Ky i fundit iu ul në gjunjë dhe i propozoi për martesë vajzës së aktorit, por tashmë duket se gjithçka ka marrë fund.

TAGS