Në Shkup goditet me veturë një vajzë 18 vjeçare

Në Shkup goditet me veturë një vajzë 18 vjeçare

Me 11.08.2019 në ora 23.00 në SPB Shkup është lajmëruar se në udhëkryqin nga rruga “Vojvoda Vasil Cakalarov” dhe rruga “Kozle 6” vetura e tipit “Pezho 106” me targa nga Shkupi e drejtuar nga Gj.Z.(61) nga Shkupi e ka goditur I.D.(18) nga Shkupi, transmeton Almakos.

Në aksident është lënduar I.D. e cila është dërguar për shërim në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza”. Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i SPB Shkup.