Nëna e Rita Orës ‘joshë’ në bikini një copëshe

Nëna e Rita Orës ‘joshë’ në bikini një copëshe
11:13 | 13 Gusht 2019

Vera Ora ka publikuar një tjetër foto në bikini.

Vera Ora edhe pse në moshë të konsideruar nuk e ka fare problem të ekspozoj format trupore në imazhet që po publikon, shkruan lajmi.net.

Nëna e këngëtares Rita Ora e cila me profesion është psikiatër ka shijuar në maksimum pushimet e verës, ajo ka qenë mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar Vera shihet në bikini një copëshe me një figurë të tigrit dhe imazhit ia bashkëngjiti shkrimin: “Të gjithë kemi një tigër të fshehur brenda nesh”. /Lajmi.net/

TAGS